Távfelügyeleti központ vezető Miskolc

Távfelügyeleti központ vezető pozícióba keressük csapatunk új tagját miskolci irodánkba

Securitas Biztonsági Szolgáltatások Magyarország Kft. a világ egyik vezető biztonsági szolgáltatója nem csupán a megfelelő végzettséggel rendelkező új kollégáját keresi, hanem azt, aki megfelelő hozzáállással is rendelkezik, nemtől, kortól, identitástól függetlenül.

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Diszpécserszolgálat menedzselése
  • Key account menedzsment (folyamatos kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, folyamatos igénykövetés)
  • Folyamatos kapcsolattartás a közvetlen vezetővel (biztonságtechnikai üzletágfejlesztő), valamint riportok-jelentések készítése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Felcsatlakozásokkal kapcsolatos telepítési, hibaelhárítási és karbantartási munkák koordinálása
  • Diszpécserek oktatása, szolgálatuk szervezése, részvétel a kiválasztásukban
  • Új technológiák, megoldások megismerése, piaci trendek folyamatos nyomon követése
  • Részvétel a nemzetközi távfelügyeleti meetingeket (online)

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • Belső motivációd van a fejlődésre és újdonságok elsajátítására
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készséged van
  • Kiváló a problémamegoldó képességed
  • Megfelelő a stressztűrő képességed, mely jó panaszkezelési képességekkel társul
  • Szervezési készséged kiemelkedő

Tapasztalatot / végzettséget tekintve:

  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (előny: műszaki, biztonságtechnika, vagy biztonságtechnikai menedzser)
  • Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Érvényes gépjárművezetői engedély, valamint aktívan vezetési gyakorlat

Amit mi nyújtunk számodra:

  • A munka és felelősségikörnek megfelelő bérezést
  • A Securitas által használt távfelügyeleti platformok használatának, működésének oktatását
  • Élet és baleset biztosítás
  • Laptop és mobiltelefon
  • Stabil, nemzetközi hátteret

Bővebb információ illetve jelentkezés:

  • E-mail: hr@securitas.hu

Kérdése van? Segítünk!

Kollégáink szívesen segítenek bármely felmerülő szakmai kérdés megválaszolásában. Kérjük töltse ki kapcsolatfelvételi űrlapunkat, hogy fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot. Köszönjük!

Kapcsolatfelvétel

An error has occurred while getting captcha image

Személyes adatait az Adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerint kezeljük. Ide kattintva érheti el Adatkezelési tájékoztatónkat. A kapcsolatfelvételi űrlap elküldésével beleegyezik az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelelően adatainak kezelésébe és azok továbbításába, akár egy EU-n/EGT-n kívüli Securitas leányvállalat részére.

Sajnáljuk, de ezt a böngésző típust honlapunk nem támogatja. A megfelelő felhasználói élmény érdekében kérjük, hogy a következő böngészők valamelyikét használja honlapunk megtekintéséhez: Chrome, Safari, Firefox vagy Edge.