Recepciós Jászfényszaru

Teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra keressük Recepciós Kollégánkat! Munkarend: Hétfő-Péntek Munkaidő: 07:30-16:00

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • nálunk nincs alvállalkozó
  • bejelentett munkaviszony, törvényes foglalkoztatás, saját állományban, munkaszerződéssel (adókedvezmények, munkáltatói igazolás stb.)
  • minden hónapban pontosan és határidőre bankszámlára utalt fizetés (éjszakai, műszak és ünnepnapi pótlékok)
  • fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • ingyenesen biztosított formaruházat
  • élet- és balesetbiztosítás minden munkavállalónknak
  • kiszámítható munkaidőbeosztás

Feladatok:

  • legalább középfokú végzettséggel, érettségi
  • MS Office programok felhasználó szintű ismeretével
  • kiváló kommunikációs-, szervező készséggel
  • önállóan és precízen végzed munkád
  • együttműködő, ügyfélorientált, nyitott személyiséggel
  • reprezentatív, ápolt megjelenéssel

Elvárások:

Továbbá:

  • képes vagy eredményesen megoldani a konfliktusos helyzeteket
  • önálló vagy és motivált, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért

Előny:

  • személy-és vagyonőri végzettség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal:

  • E-mail: argyelan.andras@securitas.hu

Kérdése van? Segítünk!

Kollégáink szívesen segítenek bármely felmerülő szakmai kérdés megválaszolásában. Kérjük töltse ki kapcsolatfelvételi űrlapunkat, hogy fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot. Köszönjük!

Kapcsolatfelvétel

Személyes adatait az Adatkezelési tájékoztatónkban foglaltak szerint kezeljük. Ide kattintva érheti el Adatkezelési tájékoztatónkat. A kapcsolatfelvételi űrlap elküldésével beleegyezik az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelelően adatainak kezelésébe és azok továbbításába, akár egy EU-n/EGT-n kívüli Securitas leányvállalat részére.

Sajnáljuk, de ezt a böngésző típust honlapunk nem támogatja. A megfelelő felhasználói élmény érdekében kérjük, hogy a következő böngészők valamelyikét használja honlapunk megtekintéséhez: Chrome, Safari, Firefox vagy Edge.